Öncelikle fiyatkarsilastirma.com bir online satış sitesi değildir ve üye mağazalara karşı tarafsız bir politika izler.

fiyatkarsilastirma.com en doğru ürüne en uygun fiyata ulaşmanızı sağlamak amacıyla size çeşitli ürün ve fiyatlar arasında aklınızın karışmaması için en iyi fiyatları ve satış mağazalarını bulup listeleyerek, alışveriş siteleri arasında kaybolmadan, zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bir fiyat karşılaştırma platformudur.

Misyonumuz

Cebinizin dostu olarak, İnternet ortamında alışverişin avantajlarını yakalamanıza yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Tek bir internet sitesi üzerinden istediğiniz ürüne ve fiyata ulaşmanızı sağlayan bir fiyat karşılaştırma rehberi olmaktır.

Neden  fiyatkarsilastirma.com?

fiyatkarsilastirma.com daha doğru ve daha uygun kararlar verebilmeniz için size ürün, mağaza ve fiyat bilgileri sunar.

Siz de bu bilgileri kullanarak istediğiniz ürünü alıp almayacağınıza ya da nereden alacağınıza karar verirsiniz. Özetleyecek olursak fiyatkarsilastirma.com, gerçek dünyada mağazaları tek tek dolaşarak yapabileceğiniz karşılaştırmalı alışverişi, Internet dünyasında bilgisayarınızın başında yapmanızı sağlar. Böylece zamandan ve paradan kazanmış olursunuz.

fiyatkarsilastirma.com tamamen ücretsizdir, üyelerinden herhangi bir ücret talep etmez. Bir yerlerde gizlenmiş para toplama noktaları yoktur. Diğer yandan, tabi ki fiyatkarsilastirma.com da ticari bir girişimdir.Gelirleri sadece reklam ve yönlendirme gelirlerinden oluşmaktadır.

fiyatkarsilastirma.com'dan üye olarak yada üye olmadanda yararlanabilirsiniz. Üye olduğunuz takdirde üye mağazaların kapmanyaları ve bir ürünün fiyat değişikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca mağazalar hakkında puanlama yaparak, olumlu yada olumsuz deneyimlerinizi aktararak, mağazalar arasında kalite tablosu oluşturmaya yardımcı olup, site ziyaretçilerimize de yol göstermiş olursunuz.

fiyatkarsilastirma.com tüketiciler için ücretsiz bilgi platformudur.

Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır.

fiyatkarsilastirma.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Fiyatkarsilastirma.com sorumlu tutulamaz.

fiyatkarsilastirma.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

Saygılarımızla
Fiyatkarsilastirma.com